500mm D/s Uneq Junx150mm 45 500tw150x45 |
Related Twinwall Pipe and Fittings Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
Top class delivery even with a mix up of Postcodes on my behalf.
Thanks for the prompt delivery ...Kenneth Roulstone
Very happy with the service ...Mark Tanner
The product arrived promptly and was as described.
My one complaint is the packaging that was used. For the single support tube of about 12mm x 150mm, it arrived in a box that was about 300mm x 200 x 200, packed with another folded box, inflated plastic packing and was inside a padded envelope. All that was required was the padded envelope with a stiffener inside to stop the tube getting broken. In these days of trying to reduce packaging, this went totally the opposite way ...Mark Fisher
control knobs arrived on time in good order.
Thanks ...John Lawrence Millar
Very happy with the product and delivery thankyou ...Linda Black
THANK YOU.
I HAVE RECEIVED IN TIME.
IQBAL ASGHAR ...IQBAL ASGHAR
* Very good advice regarding the product I wanted to purchase.
* Competitively priced.
* Reliable delivery service.
* Would not go anywhere else. ...Mr Bryan Chanel
Why choose MyTub Limited for 500mm d/s uneq junx150mm 45 500tw150x45 500TW150X45?
- Fast deliveries
- Nationwide UK distribution delivery network
- Local pickup if required
- Professional Human Service
- Pre sales tech advice
- Second to none after sales service
- This 500mm d/s uneq junx150mm 45 500tw150x45 500TW150X45 is a genuine branded