450mm 9mm Dbl Ogee Cap Brd Rse/wd / Whte Docb450ro |
Related Eurocell Soffit and Fascia Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
Product was exactly as described and dispatched speedily ...Tessa Yates
Having tried various plumbing merchants for N12 6 [6mm od] copper elbows with no luck I tried My Tub who had them in stock. The sales person was extremely helpful and the parts were delivered quicker than was specified. All in all a great experience with My Tub. Highly recommended. ...Grant McMaster - Whittaker Engineering Ltd
A Fast Delivery ...Reece Bevan - Plumb Factory
Thank you very much for your great service
Regards
Mary Pollard ...Mary Pollard
Fantastic service provided! ...Hari Parmar
Excellent service.
Many thanks,
John. ...JOHN BOWERS
Great service. Items delivered on time and in good order. ...ARNOLD MABBETT
Simple ordering process , delivery on time, goods as ordered
Fast simple process, happy customer ...Stephen Plant
Just what I was looking for and a quick delivery. ...Norman Scott
Why choose MyTub Limited for 450mm 9mm dbl ogee cap brd rse/wd / whte docb450ro DOCB450RO?
- Fast deliveries
- Nationwide UK distribution delivery network
- Local pickup if required
- Professional Human Service
- Pre sales tech advice
- Second to none after sales service
- This 450mm 9mm dbl ogee cap brd rse/wd / whte docb450ro DOCB450RO is a genuine branded