450mm 18mm Double Euroboard Oak On White Deb450wo |
Related Eurocell Soffit and Fascia Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
Everything ok thanks. ...David Buttimore
The item we ordered below was damaged when we opened the box, it has a chip on the front.
Would it be possible to replace this item
The plumber also asks is there a fixing kit for this item, we plan to hang it on the wall.
STRADA K0778 600MM 1TH CTOP BASIN WHITE
Quantity: 1 ***plumb item
[MyTub Product ID = 543896]
PAYMENT INFORMATION:
Many thanks for a great personal service ...Mrs Ann M Jones
Speedy service - goods as described - Thanks ...Colin Carruth
Just to prove,internet shopping is worthwhile.this was my first order with your company.
excellent communications, excellent customer service.
very competitive prices.
I would thorougly recommend you.
I will most definitely shop with you again.
This is what customer service is all about.
a massive Thank you...
Ron Ellingworth Wolverhampton ...Ron Ellingworth
Best price and next day delivery, nuff said ...Mr Alex Stezycki
Many thanks once again,superb service ,parts delivered on time.
Nice to deal with a good team of people who care. ...Moordown Gas Services
Why choose MyTub Limited for 450mm 18mm double euroboard oak on white deb450wo DEB450WO?
- Fast deliveries
- Nationwide UK distribution delivery network
- Local pickup if required
- Professional Human Service
- Pre sales tech advice
- Second to none after sales service
- This 450mm 18mm double euroboard oak on white deb450wo DEB450WO is a genuine branded