300mm Laminated Board 5m Woodgrain Wt300wg5m |
Related Eurocell Soffit and Fascia Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
The product arrived promptly and was as described.
My one complaint is the packaging that was used. For the single support tube of about 12mm x 150mm, it arrived in a box that was about 300mm x 200 x 200, packed with another folded box, inflated plastic packing and was inside a padded envelope. All that was required was the padded envelope with a stiffener inside to stop the tube getting broken. In these days of trying to reduce packaging, this went totally the opposite way ...Mark Fisher
Excellent price and service . ...Warwick Currie
Efficient service and fast delivery - Thank you. ...Robert Gardner
Very helpful service. Found obscure tap valves for me. ...Steve Williamson
Good products and good service. ...Bruce Bennett
Why choose MyTub Limited for 300mm laminated board 5m woodgrain wt300wg5m WT300WG5M?
- Fast deliveries
- Nationwide UK distribution delivery network
- Local pickup if required
- Professional Human Service
- Pre sales tech advice
- Second to none after sales service
- This 300mm laminated board 5m woodgrain wt300wg5m WT300WG5M is a genuine branded