225mm 9mm Ogee Capping Board Black Ocb225bk |
Related Eurocell Soffit and Fascia Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
Hi,
Item delivered in good order very quickly, excellent service.
Thanks ...David Smith
Very happy with the service from MyTub.
We very much appreciate the updates re. delivery date.
Will certainly be visiting your website again and look
forward to placing more orders with you.
Mim Gamble ...Heat Plant Services Ltd
Having tried various plumbing merchants for N12 6 [6mm od] copper elbows with no luck I tried My Tub who had them in stock. The sales person was extremely helpful and the parts were delivered quicker than was specified. All in all a great experience with My Tub. Highly recommended. ...Grant McMaster - Whittaker Engineering Ltd
great service,quick delivery,recommend to anyone ...andrew lewis
Good delivery, prompt efficient service ...Aquasolve
small problem over the product description but was sorted out quickly
good service ...mark whittam - climate control support limited
Why choose MyTub Limited for 225mm 9mm ogee capping board black ocb225bk OCB225BK?
- Fast deliveries
- Nationwide UK distribution delivery network
- Local pickup if required
- Professional Human Service
- Pre sales tech advice
- Second to none after sales service
- This 225mm 9mm ogee capping board black ocb225bk OCB225BK is a genuine branded