MyTub - Plumbing, Parts and Spares, Drainage and Heating trade supply specialists
Shopping cart
You have no items
in your trolley.
Contact MyTub for plumbing supplies 0844 556 1818
Plumbing Trade prices delivered to your door
Upto 60% off RRP
Wednesday 13, May 2026
login / register
  Departments
Bathroom & Kitchen Bathroom & Kitchen Supplies
Heating System Supplies Heating System Supplies
Parts and Spares Parts and Spares Supplies
Drainage Above & Below Ground Drainage System Supplies
Above Ground Plastic Drainage Above Ground Plastic Drainage
Aspen Waste overflow Fittings Aspen Waste overflow Fittings
Aspen Waste overflow Pipe Aspen Waste overflow Pipe
Center Air Admittance Valve Center Air Admittance Valve
Center Rainwater Center Rainwater
Center Soil Waste and Overflow Center Soil Waste and Overflow
Center Traps Center Traps
Center Wc Connectors Center Wc Connectors
Condensate Drainage Traps Polypropylene Condensate Drainage Traps Polypropylene
Domus Polyvent Domus Polyvent
Elegance 110mm Ring Seal Soil and Vent Elegance 110mm Ring Seal Soil and Vent
Elegance Cast Iron Effect Downpipe Systems Elegance Cast Iron Effect Downpipe Systems
Elegance Half Round Cast Iron Effect Elegance Half Round Cast Iron Effect
Elegance Ogee Notched Cast Iron Effect Elegance Ogee Notched Cast Iron Effect
Ellis Patents Saddle Clips Ellis Patents Saddle Clips
Geberit Hdpe Connectors and Traps Geberit Hdpe Connectors and Traps
Geberit Hdpe Drainage Geberit Hdpe Drainage
Geberit Hdpe Range 32mm To 315mm Geberit Hdpe Range 32mm To 315mm
Geberit Pluvia Range Geberit Pluvia Range
Geberit Pluvia Range Of Products Geberit Pluvia Range Of Products
Geberit Silent Pp Geberit Silent Pp
Geberit Waste Overflow and Traps Geberit Waste Overflow and Traps
HepVO HepVO
Hepworth Problem Solvers Hepworth Problem Solvers
Hepworth Soil and Rainwater Hepworth Soil and Rainwater
Hepworth Soilrainwater Hepworth Soilrainwater
Hepworth Waste and Overflow Hepworth Waste and Overflow
Hunter Endura Grease Interceptor Hunter Endura Grease Interceptor
Hunter Plastics Above Ground Hunter Plastics Above Ground
Hunter Plumbers Bits Hunter Plumbers Bits
Hunter Stormflo Hunter Stormflo
Marley Miniline Marley Miniline
Marley Non Contract Rw Soil and Waste Marley Non Contract Rw Soil and Waste
Marley Papa Valves Marley Papa Valves
Marley Rainwater Marley Rainwater
Marley Rapidemultifit Waste Marley Rapidemultifit Waste
Marley Soil and Waste Marley Soil and Waste
Mcalpine Macfit Wc Connectors Mcalpine Macfit Wc Connectors
Mcalpine Traps Mcalpine Traps
Mcalpine Ventpipe Mcalpine Ventpipe
Mcalpine W C Connectors Mcalpine W C Connectors
Mcalpine Waste traps overflow Mcalpine Waste traps overflow
Mcalpineract Range Traps Mcalpineract Range Traps
Multikwik Wc Connectors Multikwik Wc Connectors
Osma Above Ground Drainage Osma Above Ground Drainage
Osma Above Ground Drainage Fittings Osma Above Ground Drainage Fittings
Osma Push Fit Wastes Osma Push Fit Wastes
Overflow Ancillaries Polypropylene Overflow Ancillaries Polypropylene
Polypipe Building Services Portakabin Polypipe Building Services Portakabin
Polypipe Plc Polypipe Plc
Polypipe Soil Polypipe Soil
Polypipe Standard sovereign Rainwater Polypipe Standard sovereign Rainwater
Polypipe Terrain Fuze Stax Polypipe Terrain Fuze Stax
Polypipe Waste and Traps Polypipe Waste and Traps
Polypippe Waterless Traps Polypippe Waterless Traps
Polythene Lay Flat Tubing Polythene Lay Flat Tubing
Rainwater Drainage Systems 114mm Square Rainwater Drainage Systems 114mm Square
Rainwater Drainage Systems 114mm Square Line Rainwater Drainage Systems 114mm Square Line
Rainwater Drainage Systems 65mm Square Rainwater Drainage Systems 65mm Square
Rainwater Drainage Systems 68mm Round Rainwater Drainage Systems 68mm Round
Rainwater Drainage Systems Spares Rainwater Drainage Systems Spares
Rainwater Drainage XL System 114mm Rainwater Drainage XL System 114mm
Rainwater Half Round System 112mm Rainwater Half Round System 112mm
Rainwater System Plus 128mm Gutter and Fittings Rainwater System Plus 128mm Gutter and Fittings
Rehau Raupiano Rehau Raupiano
Ridgiduct Ridgicoil and Polyduct Ridgiduct Ridgicoil and Polyduct
Swan Grease Traps Swan Grease Traps
Terrain Above Ground Terrain Above Ground
Terrain Rainwater Terrain Rainwater
Wavin Hdpe Wavin Hdpe
Wavin Quickstream Wavin Quickstream
WC Pan Connectors Polypropylene WC Pan Connectors Polypropylene
Wet Room Trap Wet Room Trap
Air Conditioning & Refrigeration Supplies Air Conditioning & Refrigeration Supplies
  Manufactures
Manufactures Manufactures list
  Collections
collections Design collections
Home > > > > > >
Ridgiduct 150x6m Black Rb150x6 B
Ridgiduct Ridgicoil and Polyduct -  Ridgiduct 150x6m Black Rb150x6 B
Polypipe product
0% 0 percent off rrp
Department: Ridgiduct Ridgicoil and Polyduct
  Ridgiduct 150mm x 6m Black RB150X6 B