Polyduct 50x50m Black Polyduct Pd5060x50bepe B |
Related Ridgiduct Ridgicoil and Polyduct Products |
| Your Shopping Cart is Empty |
Very happy with the teams overall service level and would use My Tub again.
...Mr S. Skinner
Good reliable service and products would recommend. ...lesley
Satisfactory service in everyway ...George Haisman
Well done!....Superb service following a change of parts
Great follow up by all Sales personnel who kept me informed throughout
Would definitely use them again! ...S Grimsley
Cusomter service is great. I ordered a part needing it to be shipped to the US and the customer service team quickly got the part to me and kept me inofmed of my order throughout the process. Unfortunately, through no fault of the MYTub team, the part did not fit. For those ordering parts from the US verify the OD verses the ID of the fittings. I ordered a 50mm push fitting coupling and got exactly what I ordered. The coupling is apparently measured by the OD and I needed a push fit coupling to fit a 2" 50mm ABS pipe. In the US that would be 2" 50mm ID and about 54mm OD. Lesson learned. ...Tracy Reinmiller