32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe buy online at trade prices  feedback | view cart | contact us | faq | home
MyTub - Plumbing, Parts and Spares, Drainage and Heating trade supply specialists
Shopping cart
You have no items
in your trolley.
Contact MyTub for plumbing supplies 0844 556 1818
Plumbing Trade prices delivered to your door
Upto 60% off RRP
Wednesday 13, May 2026
login / register
  Departments
Bathroom & Kitchen Bathroom & Kitchen Supplies
Heating System Supplies Heating System Supplies
Parts and Spares Parts and Spares Supplies
Drainage Above & Below Ground Drainage System Supplies
Ducting and Non Pressure Pipe Fittings Ducting and Non Pressure Pipe Fittings
Naylor Utilities General Purpose Naylor Utilities General Purpose
Naylor Utilities Plastic Ducting Naylor Utilities Plastic Ducting
Nylon Draw Cord James Dewhurst Nylon Draw Cord James Dewhurst
Polypipe Filterfin Drain Polypipe Filterfin Drain
Polypipe Gp Duct 54 200mm Fittings Polypipe Gp Duct 54 200mm Fittings
Polypipe Gp Duct 54 200mm Pipe Polypipe Gp Duct 54 200mm Pipe
Polypipe Nett Ducting Polypipe Nett Ducting
Polypipe Polyduct Pipe Polypipe Polyduct Pipe
Polypropylene Draw Cord Rope Polypropylene Draw Cord Rope
Pulled Duct Bends Pulled Duct Bends
Pvc Duct Draw Cord and Fittings Pvc Duct Draw Cord and Fittings
Rehau Awadukt Rehau Awadukt
Rehau Awadukt Pp Heavy Duty Sewer System Rehau Awadukt Pp Heavy Duty Sewer System
Ridgicoil Pipe and Fittings Ridgicoil Pipe and Fittings
Ridgisewer 400 1050mm Fittings Ridgisewer 400 1050mm Fittings
Air Conditioning & Refrigeration Supplies Air Conditioning & Refrigeration Supplies
  Manufactures
Manufactures Manufactures list
  Collections
collections Design collections
Home > > > > > >
32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe
Polypipe Polyduct Pipe -  32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe
Polypipe product
25% 25 percent off rrp
Department: Polypipe Polyduct Pipe
Manufacture: Polypipe
Polypipe
Code#:
PD3237X25BEPE
MyTub Code#: 672245
email for overseas delivery charges
Stock Check 32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe check stock here..
Related Polypipe Polyduct Pipe Products
Polypipe 32mm Black P/duct Cplr Pdc32
Related item Polypipe 32mm Black P/duct Cplr Pdc32
Polypipe 38mm Black P/duct Cplr Pdc38
Related item Polypipe 38mm Black P/duct Cplr Pdc38
38mm X 25m 3mm Blk P/duct Electric Pe
Related item 38mm X 25m 3mm Blk P/duct Electric Pe
Polypipe 50mm Black P/duct Cplr Pdc50
Related item Polypipe 50mm Black P/duct Cplr Pdc50
50mm X 25m 5mm Blk P/duct Electric Pe
Related item 50mm X 25m 5mm Blk P/duct Electric Pe
38mm X 50m 3mm Blk P/duct Electric Pe
Related item 38mm X 50m 3mm Blk P/duct Electric Pe
32mm X 100m 2.5mm Blk P/duct Elctricpe
Related item 32mm X 100m 2.5mm Blk P/duct Elctricpe
Polypipe 38mm X 5m Electric Duct Stick
Related item Polypipe 38mm X 5m Electric Duct Stick
32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe Delivered to your door
Shopping cart
Your Shopping Cart is Empty
Contract Pricing and Quantity Discounts available
  Recently viewed
32mm X 25m 25mm Blk P/duct Elctric Pe Pd3237x25bepe 32mm x 25m 25mm blk p/duct elctric pe pd3237x25bepe
Feedback
All good fine fast clear service MANY THANKS
...Dave monk
...Paul Kernan
...Mr Gary Hill
Excellent service - staff always helpful and product delivered on time - would definitely recommend.
...Kenneth Shewan
...Harrogate Glass Company
...Nicholas Undrell
...Mrs Alison Chaddock
...Dr D R Lachno
thank you for your service b.r laurence zehut
...LAURENCE ZEHUT - Z.MAMAN LTD
...Band Gernot
Why choose MyTub Limited for 32mm x 25m 25mm blk p/duct elctric pe pd3237x25bepe PD3237X25BEPE?
  • Fast deliveries
  • Nationwide UK distribution delivery network
  • Local pickup if required
  • Professional Human Service
  • Pre sales tech advice
  • Second to none after sales service
  • This 32mm x 25m 25mm blk p/duct elctric pe pd3237x25bepe PD3237X25BEPE is a genuine branded product
  • Worldwide export if required
  • Read what the experts, our customers have to say above.
Price Match Guaranteed
MyTub ltd Plumbing Supplies
      VAT relief for disabled people MyTub is a member of the British Chambers of Commerce
Major credit cards accepted
Verified by VISA
MasterCard SecureCode
MyTub Ltd
61 Victoria Terrace
Whitley Bay
Tyne & Wear
NE26 2QN
Company No. 06352542
VAT number: 917634607
Copyright 2007 - 2026 © MyTub Ltd
Polypipe Drainage